Mecz Radunia Stężyca kontra Olimpia Elbląg dnia 2021-09-19 13:00 - końcowy wynik 3-0

W dniu 2021-09-19 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Radunia Stężyca i Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa meczu między Radunia Stężyca a Olimpia Elbląg zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

 

Gole strzelali: M. Miller 2' 1-0 W. Luczak 52' 2-0 D. Retlewski 89' 3-0

Żółte kartki Radunia Stężyca: J. Witek 6' W. Luczak 22' R. Stepien 66' D. Bashlay 71'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Krasa 12' L. Sarnowski 30' J. Guilherme 48'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca stanie naprzeciw Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda i Wisła Puławy.

Coraz częściej zauważamy, że fani z dużym zapałem śledzą fascynujące poczynania w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak J. Witek K. Krasa niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Walki między drużynami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko bywa, że mecze nudzą fana. Systematycznie trafiamy na wspaniałe gole oraz asysty, bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak Radunia Stężyca oraz Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.