Spotkanie Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków dnia 2021-10-09 13:00 na stadionie Stadion Miejski: 1-0

Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków, wynik końcowy 1-0. Dnia 2021-10-09 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Olimpia Elbląg a Garbarnia Kraków.

Po pierwszej połowie spotkania między Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: P. Kurbiel 51' 1-0

Żółte kartki Olimpia Elbląg: S. Stanislawski 64' K. Krasa 71'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Feliks 40' M. Klec 49' W. Szywacz 63' D. Morys 76' M. Bartkow 80'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Ruch Chorzów a Garbarnia Kraków z Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Wieczysta Kraków.

Wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi II Liga - East. Złożone z zdolnych napastników i obrońców drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi S. Stanislawski M. Feliks częstokroć zagwarantowały fantastycznym sympatykom mnóstwo emocji. Wspaniałe walki między drużynami bywają bardzo zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, że potyczki męczą fana. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne faule, zapadające w pamięć asysty i gole gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.