Dnia 2021-10-15 16:00 miało miejsce spotkanie Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg zakończone wynikiem 1-1

Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg, wynik końcowy 1-1. W dniu 2021-10-15 16:00 na stadionie Stadion Znicza rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Znicz Pruszków a Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Znicz Pruszków a Olimpia Elbląg zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Ł. Kosakiewicz 40' 1-0 K. Wenger 79' 1-1

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Machalski 30' M. Bochenek 47' M. Baran 79' S. Nagamatsu 88'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Kalahur 15' L. Sarnowski 66' K. Wenger 72'

Czerwone kartki Znicz Pruszków: K. Tabara 68'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków a Olimpia Elbląg podejmie Pogoń Grod. Mazowiecki. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice.

Wielu fanów śledzi interesujące starcia w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak M. Machalski M. Kalahur często sprawiają własnym wiernym fanom wiele przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, rzadko okazuje się, że mecze przynudzają. Obserwujemy widowiskowe asysty i bramki, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Znicz Pruszków oraz Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Znicza.