Mecz Olimpia Elbląg - Pogoń Grod. Mazowiecki zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Stadion Miejski

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Olimpia Elbląg a Pogoń Grod. Mazowiecki wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Olimpia Elbląg i Pogoń Grod. Mazowiecki.

Gole strzelali: H. Krawczun 21' 1-0

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Piekarski 29' K. Wenger 38' K. Krasa 81' M. Dudek 90'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: P. Maslanka 42'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi interesujące potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak A. Piekarski P. Maslanka stale serwują wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się zagorzałe, rzadko zdarza się, iż są to spotkania statyczne. Regularnie natrafiamy na idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Olimpia Elbląg oraz Pogoń Grod. Mazowiecki oraz ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.