Mecz Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice dnia 2021-11-06 17:00: 1-1

Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 1-1. W dniu 2021-11-06 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 16. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg i Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg a Chojniczanka Chojnice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: T. Mikołajczak 56' 0-1 H. Krawczun 82' 1-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Krasa 46'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 39' A. Plaskowski 86' M. Grobelny 89'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Kalisz i Hutnik Kraków a Chojniczanka Chojnice z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą starcia w lidze II Liga - East. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak K. Krasa T. Mikolajczak nieustannie zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Wielokrotnie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, idealne gole oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami są niezwykle zajadłe, rzadko bywa ostatecznie, że zmagania nas nudzą. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Olimpia Elbląg i Chojniczanka Chojnice w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.