Olimpia Elbląg vs Kalisz, wynik spotkania 0-1

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg a Kalisz zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2021-11-20 12:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Olimpia Elbląg a Kalisz.

Gole strzelali: M. Wysokiński 22' 0-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Piekarski 21'

Żółte kartki Kalisz: M. Borecki 23' M. Wysokinski 46' M. Gawlik 73' T. Segura 76'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Wigry Suwałki oraz Pogoń Siedlce natomiast Kalisz z Wigry Suwałki. Następne mecze zagra z drużynami Sokół Ostróda oraz Stal Rzeszów.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi A. Piekarski M. Borecki wielokrotnie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami bywają zażarte, nie często zdarza się, iż są to spotkania usypiające. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy gole, ostre sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Olimpia Elbląg i Kalisz z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.