Motor Lublin vs Olimpia Elbląg, wynik meczu 1-0

Dnia 2022-03-12 15:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 23 pomiędzy Motor Lublin a Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Motor Lublin i Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: D. Sędzikowski 88' 1-0

Żółte kartki Motor Lublin: F. Wojcik 43' J. Kosecki 67'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: L. Sarnowski 61' P. Kurbiel 64'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Motor Lublin stanie naprzeciw Bełchatów, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Bełchatów i Radunia Stężyca.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak F. Wojcik L. Sarnowski systematycznie serwują wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to zmagania nudne. Systematycznie natrafiamy na efektowne asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska sportowe ligi II Liga - East. Udział takich popularnych zespołów jak Motor Lublin i Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Arena Lublin.