Olimpia Elbląg vs Wisła Puławy, wynik meczu: 0-2

W dniu 2022-04-16 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 28. Zmierzyły się Olimpia Elbląg i Wisła Puławy.

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg a Wisła Puławy zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: K. Bracik 18' 0-1 E. Drozdowicz 90' 0-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Wenger 8' S. Stanislawski 29' A. Piekarski 35' Y. Senkevich 54' K. Wenger 76'

Żółte kartki Wisła Puławy: B. Cyfert 39' K. Kondracki 47' M. Kona 63'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg: K. Wenger 76'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Szypula. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Olimpia Elbląg zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Pogoń Grod. Mazowiecki. Kolejno natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia w lidze II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy jak K. Wenger B. Cyfert raz za razem zapewniają wyśmienitym kibicom wiele przeżyć. Wspaniałe zmagania między graczami z ligi są bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, że zmagania nie są warte uwagi. Nieustannie zdarzają się widowiskowe bramki czy asysty, brutalne faule, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East. Olimpia Elbląg oraz Wisła Puławy oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.