Dnia 2022-05-07 17:45 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz pomiędzy Olimpia Elbląg i Ruch Chorzów zakończony wynikiem 0-0

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg i Ruch Chorzów zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-05-07 17:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg i Ruch Chorzów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Olimpia Elbląg: B. Danowski 73'

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Sikora 30' R. Szywacz 53' L. Janoszka 76' K. Bak 78'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter spotkania - M. Jenda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Olimpia Elbląg stawi czoła Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Ruch Chorzów zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak B. Danowski P. Sikora nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Regularnie natrafiamy na bezwzględne faule, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że mecze nudzą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Olimpia Elbląg i Ruch Chorzów i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.