Na obiekcie Stadion Miejski Chojnice miał miejsce mecz Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg - końcowy wynik 4-1

Dnia 2022-05-15 15:15 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Olimpia Elbląg.

Pierwsza część spotkania między Chojniczanka Chojnice a Olimpia Elbląg zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

 

Gole strzelali: S. Skrzypczak 4' 1-0 Y. Senkevich 32' 1-1 L. Wolsztynski 41' 2-1 M. Cegielka 60' 3-1 F. Karbowy 85' 4-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. Olszewski 6' S. van Huffel 20' L. Wolsztynski 64'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Kozera 8' J. Guilherme 84'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Chojniczanka Chojnice zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i a Olimpia Elbląg zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak S. Olszewski D. Kozera nieraz zaserwowały wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki między graczami bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż są to mecze nudne. Systematycznie zdarzają się nieprzepisowe faule, idealne asysty i gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Chojniczanka Chojnice oraz Olimpia Elbląg jak ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.