Olimpia Elbląg - Kalisz, wynik spotkania 2-2

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Olimpia Elbląg a Kalisz wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-07-31 15:00 na stadionie Boisko piłkarskie główne Stanisława Moniuszki odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Olimpia Elbląg a Kalisz.

Gole strzelali: A. Stasiak 5' 1-0 N. Gordillo 57' 1-1 N. Gordillo 69' 1-2 A. Piekarski 85' 2-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Wojtyra 3' M. Stefaniak 26'

Żółte kartki Kalisz: M. Gawlik 13' D. Kaminski 43' M. Wysokinski 63' M. Gawlik 83' K. Smajdor 86' F. Kendzia 90'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Kalisz: M. Gawlik 83'

Główny arbiter meczu - . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Jastrzębie.

Oddani kibice śledzą potyczki ligi II Liga. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak między innymi D. Wojtyra M. Gawlik nieraz zagwarantowały wspaniałym kibicom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania usypiające. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Olimpia Elbląg i Kalisz i ich udział w lidze II Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Boisko piłkarskie główne Stanisława Moniuszki.