Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg, wynik meczu 0-1

Pierwsza część spotkania między Pogoń Siedlce i Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-08-06 15:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy Pogoń Siedlce a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: A. Stasiak 82' 0-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: N. Fiedosewicz 56' K. Wlodyka 57'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Piekarski 37' D. Wojtyra 40' M. Czernis 44' M. Rajch 54' L. Sarnowski 71' M. Rajch 87'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg: M. Rajch 87'

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogoń Siedlce stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak N. Fiedosewicz A. Piekarski wielokrotnie zagwarantowały własnym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między piłkarzami z ligi okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, że spotkania nie są warte uwagi. Stale obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty oraz gole zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Pogoń Siedlce i Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ROSRRiT.