Dnia 2022-08-27 14:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się mecz Lech Poznań II vs Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 0-0

W dniu 2022-08-27 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznań II oraz Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznań II i Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Laskowski 53' P. Gogol 57' T. Cywka 90' 90'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: L. Turzyniecki 13' D. Wojtyra 88' 90'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia spotkania to M. Piszczelok. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Bałtyk Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków.

Bardzo często oddani kibice futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak A. Laskowski L. Turzyniecki wielokrotnie zapewniły fantastycznym fanom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Trafiamy na nieczyste faule, efektowne asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Lech Poznań II i Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Amiki Wronki.