Mecz Olimpia Elbląg - Wisła Puławy, wynik końcowy 2-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Olimpia Elbląg a Wisła Puławy wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-09-03 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Olimpia Elbląg a Wisła Puławy.

Gole strzelali: A. Paluchowski 52' 0-1 K. Wenger 68' 1-1 Y. Senkevich 89' 2-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Czernis 11' L. Turzyniecki 20' K. Wenger 45' L. Sarnowski 90' A. Witan 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: A. Paluchowski 11' R. Majewski 67' D. Retlewski 74' M. Klichowicz 90'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca a Wisła Puławy podejmie Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani piłki nożnej śledzą starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak M. Czernis A. Paluchowski raz za razem serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieczyste faule, wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East. Olimpia Elbląg i Wisła Puławy i ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.