Mecz pomiędzy Olimpia Elbląg i Siarka Tarnobrzeg na stadionie Stadion Miejski: końcowy wynik 2-2

Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg i Siarka Tarnobrzeg wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-09-17 14:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się Olimpia Elbląg i Siarka Tarnobrzeg.

Gole strzelali: M. Tyl 26' 0-1 Y. Senkevich 33' 1-1 M. Famulak 65' 2-1 O. Yatsenko 83' 2-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Famulak 57'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pazdecki. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Olimpia Elbląg stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II a Siarka Tarnobrzeg z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi starcia w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak m.in. M. Famulak raz za razem serwują kapitalnym miłośnikom wiele wspaniałych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zajadłe, nie często okazuje się, że są to zmagania nudne. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealne gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Olimpia Elbląg i Siarka Tarnobrzeg z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.