Spotkanie Jastrzębie vs Olimpia Elbląg dnia 2022-10-26 15:00: wynik 0-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jastrzębie a Olimpia Elbląg wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2022-10-26 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Jastrzębie i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: Y. Senkevich 14' 0-1 A. Stasiak 75' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie:

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Stefaniak 59' D. Wojtyra 61' D. Danilczyk 66' P. Jakubczyk 74' K. Gutowski 82'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter spotkania to R. Marciniak. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Jastrzębie zmierzy się już z Wisła Puławy, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Hutnik Kraków natomiast Olimpia Elbląg z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak M. Stefaniak stale gwarantują pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się definitywnie, iż widowiska przynudzają. Obserwujemy spektakularne gole czy asysty, bezwzględne faule, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Jastrzębie i Olimpia Elbląg oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.