Spotkanie Olimpia Elbląg vs Motor Lublin, wynik 1-1

Olimpia Elbląg vs Motor Lublin 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg oraz Motor Lublin wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-11-12 13:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg i Motor Lublin.

Gole strzelali: A. Stasiak 10' 1-0 R. Krol 44' 1-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: P. Jakubczyk 38' A. Piekarski 81'

Żółte kartki Motor Lublin: A. Najemski 88'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn natomiast Motor Lublin podejmie Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Kalisz.

Bardzo często liczni fani z zapałem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane piłkarskie drużyny i zawodnicy jak P. Jakubczyk A. Najemski niejednokrotnie zapewniły wspaniałym kibicom wiele niezapomnianych wrażeń. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to spotkania nużące. Wielokrotnie natrafiamy na idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają smaczku całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Olimpia Elbląg oraz Motor Lublin z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.