Mecz Olimpia Elbląg kontra Pogoń Siedlce dnia 2023-03-04 13:30 - 1-1

Pierwsza połowa spotkania między Olimpia Elbląg a Pogoń Siedlce zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-03-04 13:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Olimpia Elbląg a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: M. Gabrych 14' 1-0 C. Demianiuk 68' 1-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: Y. Senkevich 31'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: D. Nowak 26' E. Dzieciol 29' J. Pek 41' T. Lewandowski 62' M. Wichtowski 78'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Pelka. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Olimpia Elbląg stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Y. Senkevich D. Nowak wielokrotnie zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to mecze nudne. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Olimpia Elbląg i Pogoń Siedlce i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.