Spotkanie między Olimpia Elbląg i Śląsk Wrocław II dnia 2023-03-18 14:00 - wynik końcowy 2-0

Dnia 2023-03-18 14:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 23 pomiędzy Olimpia Elbląg a Śląsk Wrocław II.

Po pierwszej połowie spotkania między Olimpia Elbląg i Śląsk Wrocław II wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: J. Branecki 5' 1-0 M. Famulak 86' 2-0

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Kuczalek 54' D. Danilczyk 64' L. Sarnowski 90' M. Czernis 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: P. Bargiel 9' P. Bargiel 77'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II: P. Bargiel 77'

Główny arbiter spotkania to M. Jenda. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Olimpia Elbląg zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II i Wisła Puławy a Śląsk Wrocław II podejmie Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Kalisz.

Liczni fani śledzą ekscytujące starcia w lidze II Liga - East. Fascynujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak M. Kuczalek P. Bargiel często sprawiają wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Wspaniałe zmagania między drużynami piłkarskimi zdarzają się nader zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że mecze nudzą fana. Obserwujemy nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, śledzić spotkania sportowe lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Olimpia Elbląg i Śląsk Wrocław II oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.