Spotkanie Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg, wynik końcowy 2-0

 

Pierwsza połowa meczu między Polonia Warszawa i Olimpia Elbląg zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-05-20 17:11 na stadionie Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: P. Tomczyk 27' 1-0 M. Michalski 44' 2-0

Żółte kartki Polonia Warszawa: T. Welna 41'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Labecki 30' Y. Senkevich 43' K. Jozwicki 67'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Polonia Warszawa stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami i .

Dzisiaj liczni fani futbolu z entuzjazmem śledzą bardzo ciekawe potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak T. Welna K. Labecki często zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Ustawicznie obserwujemy wyśmienite asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko zmagania między piłkarzami ligowymi bywają zażarte, nie często okazuje się, że są to widowiska drętwe. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Polonia Warszawa i Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.