Mecz pomiędzy Olimpia Elbląg kontra Zagłębie Lubin II, wynik 1-2

Mecz Olimpia Elbląg kontra Zagłębie Lubin II zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Olimpia Elbląg i Zagłębie Lubin II dostarczył wielu emocji i zwrotów akcji. Spotkanie rozgrywane na Stadionie Miejskim zakończyło się zwycięstwem gości z Lubina, którzy pokonali gospodarzy wynikiem 2-1. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Zagłębia Lubin II 1-0, a mimo starań Olimpii Elbląg, nie udało im się odwrócić losów meczu w drugiej połowie.

Mecz Olimpia Grudziądz vs Olimpia Elbląg wynik spotkania 3-0

Spotkanie Olimpia Grudziądz kontra Olimpia Elbląg zakończone wynikiem 3-0

W dniu 6 marca 2024 roku na Stadionie Miejskim im. Bronisława Malinowskiego miało miejsce starcie pomiędzy Olimpią Grudziądz a Olimpią Elbląg w ramach 20. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny gospodarzy z wynikiem 3-0. W pierwszej połowie gry Olimpia Grudziądz zdobyła dwie bramki, a ostateczny rezultat ustaliła kolejna bramka strzelona po przerwie.

Lech Poznań II kontra Olimpia Elbląg, wynik końcowy 2-1

Lech Poznań II kontra Olimpia Elbląg, wynik meczu: 2-1

W dniu 28 lutego 2024 roku na Stadionie Amiki Wronki odbył się emocjonujący mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Lech Poznań II i Olimpia Elbląg. Po zaciętym starciu to Lech Poznań II wyszedł zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, ale ostatecznie to gospodarze sięgnęli po trzy punkty. Mecz ten odbył się 4 dni temu o godzinie 11:00.

Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg 1-1

Spotkanie Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Gminny Stadion Sportowy dnia 2024-03-02 11:00

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do starcia pomiędzy drużynami Radunii Stężyca i Olimpii Elbląg, które odbyło się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 11:00 na Gminnym Stadionie Sportowym. Po zaciętym pojedynku obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc mecz remisem 1-1. Olimpia Elbląg objęła prowadzenie jeszcze przed przerwą, jednak Radunia Stężyca zdołała wyrównać i ustalić ostateczny wynik. Czas od rozegrania tego spotkania do chwili obecnej, czyli 4 marca 2024 roku o godzinie 7:24, wynosi dokładnie 1 dzień, 20 godzin i 24 minuty.

Mecz pomiędzy Olimpia Elbląg - SKRA Częstochowa, wynik 2-1

Mecz Olimpia Elbląg - SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 2-1

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do emocjonującego starcia pomiędzy zespołami Olimpii Elbląg i SKRY Częstochowa. Mecz, który odbył się dnia 24 lutego 2024 roku o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim, przyniósł wiele wrażeń dla kibiców. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to Olimpia Elbląg wyszła zwycięsko z boiska, pokonując SKRĘ Częstochową 2-1. Oto krótka relacja z tego starcia.

Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 2-3

Mecz Olimpia Elbląg kontra Kotwica Kołobrzeg zakończony wynikiem 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Olimpia Elbląg i Kotwica Kołobrzeg zakończył się wynikiem 2-3. Olimpia Elbląg prowadziła 2-0 na przerwę, lecz drużyna Kotwica Kołobrzeg zdołała odwrócić losy spotkania, zdobywając 3 bramki w drugiej połowie. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w ramach 19. kolejki II Ligi - East, 24 listopada 2023 roku o godzinie 18:45.

Olimpia Elbląg vs Chojniczanka Chojnice, wynik 2-1

Mecz Olimpia Elbląg kontra Chojniczanka Chojnice na obiekcie Stadion Miejski: wynik 2-1

W emocjonującym starciu drużyn Olimpia Elbląg i Chojniczanka Chojnice, zwycięstwo odniosła ekipa gospodarzy. Olimpia Elbląg pokonała swojego rywala wynikiem 2-1. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w ramach 17. kolejki II Ligi - East. Zespół Olimpii Elbląg kontrolował przebieg spotkania od samego początku, co zaowocowało prowadzeniem 1-0 na przerwę. W drugiej połowie obie drużyny starały się odwrócić losy meczu, ale to Olimpia Elbląg zdołała zdobyć drugiego gola, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Brawa dla obu drużyn za walkę i widowiskową rywalizację!

Mecz Polonia Bytom - Olimpia Elbląg, wynik 2-1

Spotkanie Polonia Bytom kontra Olimpia Elbląg, wynik końcowy 2-1

Wczoraj na Stadionie im. Edwarda Szymkowiaka odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Polonia Bytom i Olimpia Elbląg. Spotkanie należało do zaciętych, a wynik na przerwę wskazywał remis 1-1. Ostatecznie to gospodarze zwyciężyli 2-1. Mecz odbył się w ramach 16. kolejki II Ligi - East. Sędzią spotkania był R. Marciniak.

Olimpia Elbląg - Sandecja Nowy Sącz, wynik 4-1

Olimpia Elbląg vs Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu - 4-1

W meczu II Ligi - East pomiędzy Olimpią Elbląg a Sandecją Nowy Sącz, padł wynik 4-1 na korzyść gospodarzy. Olimpia dominowała przez całe spotkanie, a wynik na przerwę wynosił 2-1. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim, a sędzią był jeszcze nieznany.+

Mecz Hutnik Kraków vs Olimpia Elbląg 1-0

Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg, wynik spotkania - 1-0

W emocjonującym starciu II Ligi - East drużyna Hutnika Kraków podejmowała Olimpię Elbląg. Mecz rozgrywany na Stadionie Suche Stawy przyciągnął liczne grono kibiców. Ostatecznie Hutnik Kraków wygrał to spotkanie z wynikiem 1-0. Bramka padła jeszcze przed przerwą, a drużyna Hutnika potrafiła utrzymać tę przewagę do ostatniego gwizdka. Sędzią tego meczu był M. Piszczelok.

Relacje meczowe

Olimpia Elbląg kontra Wigry Suwałki, wynik 4-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Olimpia Elbląg oraz Wigry Suwałki wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Więcej…

Olimpia Elbląg kontra Zagłębie Lubin II, wynik końcowy 0-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Olimpia Elbląg oraz Zagłębie Lubin II zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Więcej…

Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Elbląg, wynik końcowy 2-0

Kotwica Kołobrzeg kontra Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa spotkania między Kotwica Kołobrzeg oraz Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Więcej…

Dziesięć najlepszych drużyn piłkarskich, które warto zobaczyć

Łatwo jest dać się porwać szumowi związanemu z futbolem uczelnianym. W końcu ten sezon od początku do końca jest niesamowitym wydarzeniem. Jako fani nie możemy nie cieszyć się z możliwości ponownego zmierzenia się z nadziejami i marzeniami o sukcesie naszych rywali. Nic dziwnego, że ten sezon został okrzyknięty "Rokiem futbolu akademickiego", z tak wieloma ekscytującymi fabułami, które z pewnością będą nas przyciągać przez wiele miesięcy po ich rozegraniu. Kiedy jednak natkniemy się na listę taką jak ta, łatwo skupić się tylko na dobrych rzeczach - błyszczących momentach i ekscytujących meczach. Każda lista dziesięciu najlepszych drużyn może okazać się nieco chaotyczna, jeśli nie poświęcimy czasu na zastanowienie się nad jej znaczeniem. Jest tak wiele fantastycznych drużyn, że każdy powinien być podekscytowany tym, co czeka je po zakończeniu obecnego sezonu. Przyjrzyjmy się więc dziesięciu najlepszym drużynom piłkarskim, które należy obserwować w 2019 roku.