Dnia 2023-04-22 14:00 odbyło się spotkanie Siarka Tarnobrzeg vs Olimpia Elbląg: 1-0

Siarka Tarnobrzeg vs Olimpia Elbląg, wynik 1-0. Dnia 2023-04-22 14:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR Wisła rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: F. Krempa 83' 1-0

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Cichon 56' M. Stefanik 68' M. Bierzalo 70'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: J. Branecki 65' L. Sarnowski 90'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Siarka Tarnobrzeg stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz natomiast Olimpia Elbląg z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi K. Cichon J. Branecki raz za razem serwują fantastycznym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi są bardzo zaciekłe, rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Trafiamy na przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, oglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Siarka Tarnobrzeg i Olimpia Elbląg i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion OSiR Wisła.