Mecz Kalisz kontra Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie Stadion OSRiR dnia 2023-02-25 13:30

Kalisz kontra Olimpia Elbląg, wynik końcowy 0-0. W dniu 2023-02-25 13:30 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 20 pomiędzy Kalisz a Olimpia Elbląg.

Pierwsza połowa meczu między Kalisz a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Kalisz: K. Koczy 22' A. Luszkiewicz 32' W. Smolinski 90'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Danilczyk 29' M. Kuczalek 79' M. Czernis 87' P. Jakubczyk 89'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter meczu - . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Kalisz stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg podejmie Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Śląsk Wrocław II.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak K. Koczy D. Danilczyk systematycznie serwują wspaniałym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Cieszące oko walki między piłkarzami ligowymi są nieustępliwe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania przynudzają. Często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii gole i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Kalisz i Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion OSRiR.

Sprawdź, co mamy dla Ciebie w artykule partnera - wejdź tutaj!