Dnia 2022-08-13 11:00 na obiekcie Stadion Oporowska odbyło się spotkanie Śląsk Wrocław II - Olimpia Elbląg - 1-0

Pierwsza część spotkania między Śląsk Wrocław II i Olimpia Elbląg zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-08-13 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 6. Zmierzyły się Śląsk Wrocław II oraz Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: M. Kurowski 44' 1-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: K. Lizakowski 49' M. Stawny 63'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Danilczyk 39'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter spotkania - S. Lizak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Śląsk Wrocław II stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Kalisz. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Bałtyk Gdynia.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi interesujące potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak K. Lizakowski D. Danilczyk często zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami ligowymi są niezwykle zajadłe, rzadko bywa, że są to widowiska nudne. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Śląsk Wrocław II i Olimpia Elbląg jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Oporowska.