Mecz między Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków zakończony wynikiem 3-2 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-05-27 16:00

Dnia 2023-05-27 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 33. Zmierzyły się ze sobą Olimpia Elbląg i Garbarnia Kraków.

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg oraz Garbarnia Kraków zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: P. Warczak 3' 0-1 P. Warczak 12' 0-2 M. Stefaniak 42' 1-2 M. Gabrych 56' 2-2 M. Famulak 90' 3-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Danilczyk 77'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: G. Marszalik 23' C. Polak 30' D. Nakrosius 57' D. Gadek 65'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Ostrowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Olimpia Elbląg zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i natomiast Garbarnia Kraków zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. D. Danilczyk G. Marszalik niejednokrotnie zapewniły wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Niesamowite walki między drużynami piłkarskimi są nader zaciekłe, nie często zdarza się, że mecze nudzą fana. Bardzo często obserwujemy nieprzepisowe faule, wspaniałe asysty czy bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Olimpia Elbląg oraz Garbarnia Kraków z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.