Pogoń Grod. Mazowiecki - Olimpia Elbląg, wynik meczu - 1-0

Pogoń Grod. Mazowiecki - Olimpia Elbląg, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Olimpia Elbląg wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-05-01 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 31. Zmierzyły się ze sobą Pogoń Grod. Mazowiecki i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: J. Kołaczek 55' 1-0

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: J. Apolinarski 63' M. Wrzesinski 71'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: A. Witan 64' D. Kozera 79' M. Czernis 87'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter spotkania - M. Pelka. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Kalisz i Wigry Suwałki. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice i Śląsk Wrocław II.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi J. Apolinarski A. Witan często serwują kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami ligowymi bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to spotkania nie warte uwagi. Ustawicznie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, przepiękne asysty i gole gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Pogoń Grod. Mazowiecki i Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.