Mecz pomiędzy ŁKS Łódź II i Olimpia Elbląg na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2023-09-24 15:45 - 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy ŁKS Łódź II i Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-09-24 15:45 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź II i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: M. Stefaniak 62' 0-1 J. Radzinski 90' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź II: W. Kosciuk 39' O. Koprowski 89'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: L. Sarnowski 9' M. Famulak 33' M. Spychala 42' B. Mruk 67' P. Jakubczyk 68' O. Yatsenko 76'

Czerwone kartki ŁKS Łódź II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź II zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Olimpia Grudziądz natomiast Olimpia Elbląg z Stal Stalowa Wola. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Kalisz.

Coraz częściej wierni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle interesujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak W. Kosciuk L. Sarnowski raz za razem zapewniły swoim sympatykom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, że zmagania nudzą. Obserwujemy ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, książkowe asysty czy gole zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej ligi II Liga - East i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak ŁKS Łódź II i Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.