Mecz Olimpia Elbląg kontra Pogoń Siedlce dnia 2023-09-20 16:00: 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Olimpia Elbląg a Pogoń Siedlce wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-09-20 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Olimpia Elbląg a Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: D. Kozera 36' 1-0

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Kozera 60'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: T. Lewandowski 35' D. Nowak 50'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pazdecki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Stal Stalowa Wola, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Kalisz natomiast Pogoń Siedlce podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Grudziądz i SKRA Częstochowa.

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące potyczki w lidze II Liga - East. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak D. Kozera T. Lewandowski systematycznie sprawiają fantastycznym kibicom mnóstwo wrażeń. Ustawicznie obserwujemy bezwzględne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami są zagorzałe, nie często bywa, że są to widowiska mało interesujące. Zachęcamy, aby oglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Olimpia Elbląg oraz Pogoń Siedlce jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.