Mecz pomiędzy Śląsk Wrocław II oraz Olimpia Elbląg na stadionie Stadion Oporowska dnia 2021-11-13 12:00 - wynik 3-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Śląsk Wrocław II i Olimpia Elbląg wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2021-11-13 12:00 na stadionie Stadion Oporowska rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Śląsk Wrocław II oraz Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: S. Bergier 17' 1-0 S. Bergier 58' 2-0 S. Krocz 64' 3-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 52' P. Celeban 89'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Krasa 38' P. Kurbiel 75'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Śląsk Wrocław II stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Wigry Suwałki.

Dzisiaj mnóstwo fanów piłki nożnej z zapałem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak M. Pawelec K. Krasa często sprawiają wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż zmagania nudzą kibica. Nieprzerwanie trafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East. Śląsk Wrocław II i Olimpia Elbląg jak ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Oporowska.