Zagłębie Lubin II kontra Olimpia Elbląg, wynik spotkania: 1-1

Dnia 2023-08-26 15:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Olimpia Elbląg.

Pierwsza część spotkania między Zagłębie Lubin II a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: W. Szafranek 30' 1-0 D. Kozera 37' 1-1

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: D. Dudzinski 50' K. Terlecki 70' M. Matys 90'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Kuczalek 12' L. Sarnowski 34' M. Stefaniak 38' M. Spychala 85'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter spotkania to A. Kozieł. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Zagłębie Lubin II stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Olimpia Grudziądz a Olimpia Elbląg podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Wisła Puławy.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zapałem śledzi interesujące potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak między innymi D. Dudzinski M. Kuczalek wielokrotnie gwarantują wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami z ligi bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, że potyczki nie są interesujące. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, książkowe bramki i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East. Zagłębie Lubin II i Olimpia Elbląg jak ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.