Spotkanie Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Gminny Stadion Sportowy dnia 2024-03-02 11:00

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do starcia pomiędzy drużynami Radunii Stężyca i Olimpii Elbląg, które odbyło się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 11:00 na Gminnym Stadionie Sportowym. Po zaciętym pojedynku obie ekipy podzieliły się punktami, kończąc mecz remisem 1-1. Olimpia Elbląg objęła prowadzenie jeszcze przed przerwą, jednak Radunia Stężyca zdołała wyrównać i ustalić ostateczny wynik. Czas od rozegrania tego spotkania do chwili obecnej, czyli 4 marca 2024 roku o godzinie 7:24, wynosi dokładnie 1 dzień, 20 godzin i 24 minuty.

Relacja z meczu: Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg

Dzisiaj na Gminnym Stadionie Sportowym odbyło się spotkanie pomiędzy drużyną Radunii Stężyca a Olimpii Elbląg w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym tego starcia był A. Borowiak. Mecz zakończył się remisem 1-1, a wynik do przerwy wskazywał prowadzenie gości 0-1.

W 28. minucie pierwszej połowy, Ł. Sarnowski z Olimpii Elbląg ustalił wynik na 0-1, pokonując bramkarza Radunii. Pomimo starań gospodarzy, goście utrzymywali prowadzenie do późnej fazy meczu.

Emocje wzrosły w 78. minucie, gdy M. Biskup z Radunii Stężyca strzelił bramkę wyrównującą na 1-1. To trafienie ostatecznie ustaliło wynik spotkania, pozostawiając kibiców obu drużyn z napięciem do końcowego gwizdka.

W trakcie meczu arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom obu drużyn. W ekipie gospodarzy kartonikami ukarani zostali M. Mrsic w 72. minucie. Z kolei w zespole gości żółte kartki otrzymali J. Sangowski w 41. minucie oraz M. Kuczalek w 76. minucie. Czerwone kartki nie zostały w tym meczu zaprezentowane.

Atmosfera na stadionie była niesamowicie gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny przez całe spotkanie. Mimo zaciętej rywalizacji, obie ekipy zasłużenie wywalczyły punkt, co daje im motywację do dalszej walki w ligowych bojach.

Radunia Stężyca w najbliższych meczach zmierzy się z zespołami Sandecja Nowy Sącz, Lech Poznań II oraz Kotwica Kołobrzeg. Natomiast Olimpia Elbląg czekają spotkania z Olimpią Grudziądz, Zagłębiem Lubin II oraz Jastrzębiem. Po tak wyrównanym starciu nie możemy się doczekać kolejnych emocji, jakie niosą za sobą piłkarskie rywalizacje na szczeblu ligowym.