Spotkanie pomiędzy Motor Lublin i Olimpia Elbląg zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-07-23 17:00 na stadionie Arena Lublin

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Motor Lublin i Olimpia Elbląg wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-07-23 17:00 na stadionie Arena Lublin rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki - 2. Zmierzyły się ze sobą Motor Lublin i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: M. Żebrakowski 55' 1-0 M. Rajch 89' 1-1

Żółte kartki Motor Lublin: M. Cichocki 72' R. Krol 76' F. Wojcik 90'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: L. Sarnowski 44' M. Famulak 54'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter spotkania to P. Idzik. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Motor Lublin stanie naprzeciw Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Jastrzębie. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg podejmie Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Wierni fani z zapałem śledzą potyczki ligi II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze jak M. Cichocki L. Sarnowski raz za razem zapewniły wyborowym sympatykom emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa, że są to zmagania nudne. Trafiamy na nieczyste sytuacje na faul, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Motor Lublin i Olimpia Elbląg i ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Arena Lublin.