Mecz pomiędzy Kalisz oraz Olimpia Elbląg na obiekcie Stadion OSRiR: wynik końcowy 0-1

W sobotnie popołudnie na Stadionie OSRiR miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Kalisz i Olimpia Elbląg w ramach 30. kolejki II Ligi - East. Mecz, który odbył się 27 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00, zakończył się zwycięstwem Olimpii Elbląg 1-0. Zobaczymy jakie wydarzenia miały miejsce na boisku podczas tej rywalizacji.

II Liga - East: Kalisz vs. Olimpia Elbląg

W dniu 27 kwietnia 2024 roku na stadionie OSRiR odbyło się starcie pomiędzy drużyną Kalisz, pełniącą rolę gospodarza, a Olimpią Elbląg, która przybyła jako goście. Mecz zapowiadał się jako starcie o ważne punkty w II Lidze - East, a kibice obu stron z niecierpliwością wyczekiwali emocji, jakie przyniesie ta konfrontacja.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:00, a na boisku nie trzeba było długo czekać na pierwsze emocje.

6' GOOOL! Olimpia Elbląg udaje się otworzyć wynik spotkania! M. Kuczalek strzela bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie 0-1. To był cios dla gospodarzy, którzy teraz muszą odrobić stratę.

Po tej bramce obie drużyny zaostrzyły swoje ataki, ale do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, a na boisku zaczęło dziać się coraz więcej.

45' ŻÓŁTA KARTKA! F. Szewczyk z drużyny Kalisz otrzymuje kartonik od sędziego.

78' ŻÓŁTA KARTKA! F. Szewczyk ponownie widzi się z kartonikiem za niesportowe zachowanie.

89' ŻÓŁTA KARTKA! M. Famulak z Olimpii Elbląg również dostaje upomnienie od arbitrów.

90' ŻÓŁTA KARTKA! F. Szewczyk z Kalisza po raz trzeci w tym meczu dostaje kartkę, co oznacza, że musi zachować ostrożność do końca spotkania.

W samej końcówce zaczęło się dziać jeszcze więcej, emocje sięgały zenitu.

Pomimo starań obu drużyn, wynik nie uległ zmianie, a Olimpia Elbląg wywiozła cenne trzy punkty z terenu Kalisza, zwyciężając 0-1.

Po tym meczu Kalisz czekają starcia z Lechem Poznań II, Kotwicą Kołobrzeg oraz Olimpią Grudziądz. Natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się z Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz oraz Polonią Bytom.