Mecz SKRA Częstochowa - Olimpia Elbląg dnia 2023-08-11 17:00 - wynik końcowy 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2023-08-11 17:00 na stadionie Stadion ul. Loretańska rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy SKRA Częstochowa a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: L. Sarnowski 8' 1-0 M. Kuczalek 62' 1-1 M. Kuczalek 90' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: 30' A. Mesjasz 42' A. Mesjasz 57'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Spychala 28' M. Famulak 29' P. Jakubczyk 71'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: A. Mesjasz 57'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Olimpia Grudziądz. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II oraz Jastrzębie.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Spychala systematycznie gwarantują fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, przepiękne asysty i gole zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zajadłe, nie często bywa, że spotkania nudzą fana. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak SKRA Częstochowa i Olimpia Elbląg z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.