Na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-06-04 16:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Olimpia Elbląg i Jastrzębie zakończone wynikiem 0-1

Olimpia Elbląg - Jastrzębie 0-1. W dniu 2023-06-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg i Jastrzębie.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: D. Witkowski 37' 0-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Famulak 41' M. Stefaniak 45'

Żółte kartki Jastrzębie: R. Vaz 14' K. Mucha 67'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Olimpia Elbląg zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Jastrzębie z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej wielu fanów śledzi poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi M. Famulak R. Vaz nieustannie sprawiają fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, spektakularne asysty i gole zapewniające niesamowite wrażenia z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, że zmagania nudzą fana. Gorąco zachęcamy, aby oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Olimpia Elbląg i Jastrzębie jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.