Stomil Olsztyn vs Olimpia Elbląg, wynik meczu - 0-0

Pierwsza połowa spotkania między Stomil Olsztyn a Olimpia Elbląg zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-03-11 18:45 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Olimpia Elbląg.

Gole strzelali:

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Krawczun 3' M. Stromecki 59'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Kuczalek 12' M. Gabrych 32' A. Piekarski 59' J. Branecki 59' P. Jakubczyk 72' D. Danilczyk 84'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Stomil Olsztyn stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Kalisz a Olimpia Elbląg z Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

Coraz częściej wierni kibice śledzą potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak H. Krawczun M. Kuczalek często sprawiają wspaniałym entuzjastom mnóstwo emocji. Zdarzają się nieczyste faule, zapadające w pamięć gole czy asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania przynudzają. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Stomil Olsztyn oraz Olimpia Elbląg oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion OSiR.