Olimpia Elbląg kontra Wisła Puławy, wynik meczu - 2-2

Olimpia Elbląg kontra Wisła Puławy, wynik 2-2.

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg a Wisła Puławy zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-09-15 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg i Wisła Puławy.

Gole strzelali: K. Kumoch 89' 0-1 K. Bartoś 90' 1-1 M. Kuczałek 90' 2-1 D. Retlewski 90' 2-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Labecki 75' P. Jakubczyk 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Pavlas 31' P. Skalecki 75'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Olimpia Elbląg stawi czoła Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź II i Stal Stalowa Wola a Wisła Puławy z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Kotwica Kołobrzeg.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania ligi II Liga - East. Składające się z uzdolnionych zawodników piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy jak K. Labecki D. Pavlas systematycznie serwują wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi są nader nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że widowiska przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Olimpia Elbląg i Wisła Puławy i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.