Mecz Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg zakończony wynikiem 2-0

Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 2-0. Dnia 2022-10-01 12:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Olimpia Elbląg a Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Olimpia Elbląg i Kotwica Kołobrzeg wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: D. Kostkowski 26' 1-0 D. Wojtyra 47' 2-0

Żółte kartki Olimpia Elbląg: D. Danilczyk 22' D. Wojtyra 57'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Soljic 32' D. Kostkowski 87'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Olimpia Elbląg stawi czoła Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Kalisz. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Oddani kibice piłki nożnej z zapałem śledzą starcia w lidze II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak D. Danilczyk J. Soljic częstokroć zapewniły wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami z ligi są nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż spotkania nas nudzą. Bardzo często trafiamy na efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich ioglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Olimpia Elbląg i Kotwica Kołobrzeg oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.