Mecz Olimpia Elbląg kontra Chojniczanka Chojnice na obiekcie Stadion Miejski: wynik 2-1

W emocjonującym starciu drużyn Olimpia Elbląg i Chojniczanka Chojnice, zwycięstwo odniosła ekipa gospodarzy. Olimpia Elbląg pokonała swojego rywala wynikiem 2-1. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim w ramach 17. kolejki II Ligi - East. Zespół Olimpii Elbląg kontrolował przebieg spotkania od samego początku, co zaowocowało prowadzeniem 1-0 na przerwę. W drugiej połowie obie drużyny starały się odwrócić losy meczu, ale to Olimpia Elbląg zdołała zdobyć drugiego gola, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Brawa dla obu drużyn za walkę i widowiskową rywalizację!

Mecz pomiędzy Olimpią Elbląg i Chojniczanką Chojnice

Wczoraj na stadionie Miejskim odbył się bardzo emocjonujący mecz pomiędzy Olimpią Elbląg a Chojniczanką Chojnice. Mecz odbył się w ramach 17. kolejki II Ligi - East.

Relacja ze spotkania

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 15:15. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie drużyny starały się zdobyć prowadzenie. Ostatecznie to Olimpia Elbląg jako pierwsza wpisała się na listę strzelców. W 23. minucie J. Sangowski zdobył bramkę dla gospodarzy, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Mimo starań Chojniczanki, do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa to ciągła walka obu zespołów o zdobycie gola, jednak to Olimpia Elbląg okazała się skuteczniejsza. W 62. minucie D. Kozera podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2-0. Sytuacja zaczęła się skomplikować dla Chojniczanki, ale drużyna nie poddała się i w 76. minucie G. Szymusik zdobył bramkę zmniejszającą wynik na 2-1.

Mecz był bardzo zacięty, co przełożyło się na ilość kartek. L. Sarnowski i M. Stefaniak z Olimpii Elbląg oraz M. Kozina, P. Kolesar i A. Edmundsson z Chojniczanki zostali ukarani żółtymi kartkami przez sędziego D. Krumplewskiego.

W końcowej fazie meczu obie drużyny starały się zdobyć kolejne bramki, jednak wynik nie uległ zmianie. Ostatecznie Olimpia Elbląg pokonała Chojniczankę Chojnice 2-1.

Wielkie brawa dla obu drużyn za zaangażowanie i walkę na boisku. Olimpia Elbląg może cieszyć się z zwycięstwa, a Chojniczanka Chojnice z pewnością będzie chciała się zrehabilitować w kolejnych spotkaniach.