Mecz Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-0

Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Ruch Chorzów a Olimpia Elbląg zakończyła się wynikiem . Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-10-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Ruch Chorzów a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: M. Mokrzycki 79' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Krasa 74'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Główny sędzia spotkania to S. Tarnowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Ruch Chorzów stawi czoła Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Pogoń Siedlce a Olimpia Elbląg zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Kalisz.

Liczni kibice śledzą starcia ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. K. Krasa raz za razem zagwarantowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele niesamowitych emocji. Zdarzają się nieprzepisowe faule, efektowne asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania między graczami ligowymi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to mecze mało interesujące. Zachęcamy, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Ruch Chorzów i Olimpia Elbląg i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.